Kunata e Motrave Mustafa e zbulon gjoksin në veshje të ngushtë

Të gjithë familjarët e fytyrave publike tashmë janë të njohur për publikun shqiptar.

Edhe Medina kunata e motrave Mustafa pati fatin të jetë e njohur dhe mjaftë e pëlqyer nga publiku falë tyre, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja është nënë e dy fëmijëve, por që gjithmonë shfaqet më poza interesante me të cilat arrin të bie në sy.

Së fundmi e veshur me një fustan të shkurtë e të ngushtë për trupi në sy bie gjoksi i saj dhe këmbët joshëse.

Me maska në fytyrë, ajo bashkë më fëmijët po shkëlqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *